SPIRITUALITA A ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI – objev svůj vnitřní svět

Cítíš, že chceš něco ve svém životě změnit? Chceš se stát vědomým tvůrcem své reality? Vše je možné!

Život je o tom, aby se člověk neustále posouval a učil rozumět sám sobě. Každý z nás má sobě jedinečný potenciál, který když objeví, může mu otevřít dveře do života, o kterém se mu ani nesnilo. Když člověk začne pracovat sám na sobě, přijme se takový jaký je a nastaví směr, kterým cítí, že má jít, vydává se na cestu sebepoznání. Najednou se přestane soustředit na lidi kolem, začne vnímat více jak se cítí a na co myslí, co ho ovlivňuje, vezme život do svých rukou. Jednoduše řečeno, když je člověk sám sebou a následuje své srdce, život se stane opravdovým dobrodružstvím, kde slovo nemožné přestává existovat. VŠE JE MOŽNÉ!

Najdi a následuj svou vášeň

Při naší spolupráci podrobně probíráme všechny aspekty života od vztahů, přes práci až po zdravý životní styl.  Má práce spočívá v zrcadlení druhé osoby a naslouchání. Coaching probíhá formou online konzultací nebo osobně při pobytu Bali, kdy se bavíme o smyslu života, snech, cílech a nebo o čemkoliv, co momentálně řešíš. Upravujeme tvé vnitřní nastavení, jak přemýšlet, jak se cítit, jak si představovat nebo jak vybudovat víru sám v sebe a zlepšit si své sebevědomí, takk, aby jsi se dostal/a do své vysněné reality a dosáhl/a balance v každém aspektu tvého života. Tato práce je velice osobní a hluboká. Celkově jde o to vybudovat víru sám v sebe, mít se rád a uvěřit tomu, že můžeme opravdu vše, co jsi představíme a že jsme tvůrci vlastního života.

Nejvíc ze všeho si vážím zkušenosti a vybudování vztahů s lidmi, kteří se rozhodl pro tuto hlubokou osobní práci sami na sobě. Ve většině případů se z klientů stávají přátelé. Mé několikaleté zkušenosti ohledně coachingu, vděčím spousty lidem, coachům, přátelům a mentorům z celého světa, jež jsem na své cestě sebepoznání potkal a mohl se naučit nejrůznějších poznatků. Protože jsem zažil, jak moc efektivní práce na sobě je, šířím vše, co jsem se naučil dále a pomáhám druhým lidem s čistým záměrem.

Hodinová session

1.111,-

Měsíční coachingový program

5000,-/měsíčně

Transformační pobyt na Bali

od 25.000,-

Ondřey přináší spousty pozitivní energie a nadšení ze života. Je hodně obohacující být kolem něj a nasávat jeho energii.
Myslím, že jednou bude mít velký vliv ve světě.

 

DAN REGAN, Austrálie

Osobní mentor genových klíčů

Workshopy a prezentace

O spiritualitě, zákonu přitažlivosti a cestování, mluvím také na festivalech a veřejných akcích. Pokud máte zájem o přednášku nebo workshop, prosím kontaktuje mě přes kontaktní formulář.

EVOLUTION FESTIVAL

Miluji ten pocit, když něco sdílím s lidmi. Ten nejkrásnější pocit na tom je, když někdo přijde s tím, že mu to, co děláme pomohá. Tyhle momenty mi dávají obrovskou energii dělat to, co dělám. Děkuji Vám všem co nás podporujete, sledujete a vnímáte to, co tvoříme. We are one <3Festival EvolutionCelý záznam z přednášky o zákonu přitažlivosti a spiritualitě zde:https://www.facebook.com/ondrey.cz/videos/868881733291664/Video by talented videographer Tomáš Hubáček

Zveřejnil(a) Ondřey dne Úterý 8. května 2018
Přednáška zákon přitažlivosti [Evolution festival]

V 10:20 zde budeme živě vysílat přednášku na téma Zákon přitažlivosti z Festival Evolution. Zapněte si níže upozornění, ať Vás vysílání nemine 🙂

Zveřejnil(a) Ondřey dne Neděle 25. března 2018

Reference

refresher.cz

V dnešní době není cestování jen výsadou bohatých či privilegovaných, ale do exotických rájů může vyrazit téměř každý, kdo umí šetřit, protože letenky už nejsou ani zdaleka tak drahé, jako bývaly. Ne všichni však preferují běžnou dovolenou, ale rádi se vydají trochu dobrodružnější cestou. Jedním z takových dobrodruhů je Ondřej Lakomý ze Šumperka...

Pin It on Pinterest

Share This