Osobní konzultace

Naše myšlenky a pocity tvoří naši realitu.

Věřím, že život je o tom, aby se člověk neustále posouval a rozšiřoval své vědomí. Také věřím, že každý z nás má sobě jedinečný potenciál, který když člověk sám v sobě objeví, prožije život v harmonii, který stojí za to. A v tom také spočívá má práce s lidmi. Postoupnou a pravidelnou prací na sobě samém se focusujeme na sebepoznaní.

Podrobně probíráme všechny aspekty života od vztahů, přes práci až po zdravý životní styl. Má práce spočívá v zrcadlení druhé osoby. Věřím, že člověk by měl být hlavně sám sebou a proto také hledáme odpovědi uvnitř člověka se kterým pracujeme.

Cítíš, že chceš něco ve svém životě změnit? Chceš se stát vědomým tvůrcem své reality? Vše je možné!

Najdi a následuj svou vášeň

Má práce s lidmi probíhá formou konzultací přes skype nebo osobně, kdy se bavíme o tvém smyslu života, snech, cílech a nebo věcech, které momentálně řešíš, a upravujeme tvé vnitřní nastavení (jak přemýšlet, jak se cítit, jak si vše představovat...) tak, aby sis vše krásně přitáhl a dosáhl balance v každém aspektu tvého života. Používáme spousty technik jako jsou například vizualizace, afirmace, asociace, atd. Nejvíc ze všeho si vážím zkušenosti a vybudování vztahů s lidmi, kteří rozhodl pro tuto osobní práci semnou.

Celkově jde o to vybudovat víru sám v sebe, mít se rád a uvěřit tomu, že můžeme opravdu vše, co jsi představíme a že jsme tvůrci vlastního života.

Spolupráce zahrnuje:

  • pravidelné konzultace osobně nebo přes skype
  • pravidelné měsíční skypy s celou skupinou
  • konzultování pocitů a okolností mimo konzultace
  • detailní propracovaný program, kde dopodrobna rozebereme všechny aspekty tvého života, nastavíme konkrétní plán toho jak docílit tvých snů

Hodinová session

1.500,-

3 měsiční program

cena dle dohody

Workshop

Highvibes class

Spojení tance s vizualizacemi, afirmacemi, sebeláskou, vděčností atd. Dříve jsem zákon přitažlivosti a všemožné knihy o spiritualitě studoval opravdu s vášní a četl jednu za druhou. Pořád jsem ale nechápal, proč mi to v mé realitě nefunguje. Později jsem si uvědomil, že je také potřeba přejít od teoretické části k té praktické a opravdu tyto techniky začít dělat.

Prezetance Law of attraction Ondrey the Story

Pin It on Pinterest

Share This