Když jsem se vrátil z Thajska, byl jsem opravdu na dně. Rozešel jsem s Natashou a utratil jsem všechny peníze. Přesto jsem cítil, že mám je zpět do Ubudu. Když jsem přijel absolutně jsem netušil co dělat. Můj kamarád Poyan mi nabídl, že prvních pár dní můžu být u něj. Moc jsem si toho vážíl, navíc Poyan má jeden z nejluxsnějších domů v Ubudu s luxusním výhledem.

Věděl jsem, že mám jen pár dní, tak jsem ihned začal s vizualizacemi. Jediné co jsem dělal, tak jsem si vždy pustil hudbu a začal tancovat s největší vděčností, za to že mám nádherný dům. Do toho jsem si říkal afirmace – Cítím se tak dobře ve svém domě, mám krásný a útulný dům, jsem v domě přesně podle svých představ. A tak jsem si každé ráno hodinu tancoval a prociťoval co největší vděčnost. Navíc tím, že jsem byl zrovna v opravdu luxusním domě, tak bylo opravdu lehké si tento pocit navázat. Během tří dnů se dostavili první výsledky.

 

Potkal jsem nádhernou duší Lucii, která má v Ubudu vlastní dům a která se zrovna spontánně rozhodla odcestovat do Jihoafrické republiky. ,,Odjíždím za dva dny, pokud potřebuješ můžeš tam být další tři dny, do té doby než přijedou hosti,, Byl to nádherný pocit. Z ničeho nic jsem byl najednou ve krásném domě s bazénem. Věděl jsem ale, že mám pouze tři dny a tak jsem nedělal nic jiného než tancoval a cvičil s pocitem vděčnosti za nový dům. Z mé zkušenosti si myslím, že je to o tom prociťovat vděčnost za něco co jsi přejeme, i když to ještě v naší realitě není.  Jen za to děkovat a věřit, že to příjde v ten pravý čas. A tak si tak tancuji a tancuji když v tom najednou…

 

Předtím než jsme se vydali s Natashou do Thajska, jsem měl přednášku na téma zákon přitažlivosti. Na tuto akci přišel člověk, který fotil a já ho vůbec neznal. Tohoto člověka jsem potkal v centru Ubudu a domluvili jsme se, že se k němu stavím a fotky si stáhnu.

Když jsem přicházel do jeho domu, cítil jsem se skvěle. Byl to nádherný dům v mé oblíbené lokalitě. Sedli jsme si začali jsme mluvit, já si stáhl fotky a Scott najednou říká. ,,Víš mám teď takové rozhodování. Můj kamarád má svatbu v Nepálu a včera mě tam pozval. Nevím co mám dělat, protože jsem zaplatil tento dům do konce měsíce. Říkám: ,,Opravdu? Já si zrovna vizualizuji nový dům, protože od zítra nemám kde bydlet. Scott se v tu chvíli na mě podíval, usmál se a říká: Tobě ten zákon přitažlivosti vážně funguje, můžeš být tady. Wow, byl jsem tak moc vděčný. Měl jsem 16 dní v tomhle nádherném domě.

V tuhle chvíli se ve mě něco změnilo. Přestal jsem myslet na rozchod s Natashou a začal jsem opravdu pracovat sám na sobě. Každý den jsem neustále vizualizoval, tancoval a používal afirmace. V tu chvíli mě napadla skvělá myšlenka. Můžu tohle dělat s více lidma naráz. A tak jsem spontánně začal s workshopama. Hned od začátku se to skvěle rozjelo a já najednou začal tvořit vizualizace pro lidi.

16 dní uteklo jako voda a protože můj kamarád Poayn, který mi nabídl pomoc na začátku, odjížděl na ostrov Gili, tak jsme se domluvili, že můžu být u něj, dokud nepřijede. Zpátky do ráje s nádherným výhledem. A pořád dokola to samé, tanec, cvičení afirmace, vděčnost.

V tenhle moment jsem se začal cítit skvěle. Vzpomněl jsem si na to, co se vlastně za ten měsíc stalo. O mém workshopu se začalo v Ubudu docela mluvit a mě čekala událost, kde bylo přihlášených přes dvacet lidí. Byl jsem trochu nervózní, zároveň jsem se na to ale hodně těšil.

Tato událost byla jedna z nejlepšáích, co jsem kdy zažil. Přišli samí vesmírní lidé a fakt jsme si to moc užili. Já na konci sdílel příběh se všemi sdílel svůj příběh s domy, které jsi manifestuji. Po workshopu za mnou přišli 3 kluci a říkají: You are very good manifestor, you have new place in our house. A tak jsem se opět stěhoval, nyní ke třem vesmírňanům, kterým se říkalo galaktic brother. V tomto domě jsem se naučil spousty nových věcí, tím že tito kluci byli na spirituální cestě dlouhou dobu, tak jsme se dost obohatili.

Díky workshopům jsem začal poznávat spousty nových lidí a do mého života přišel další velice důležitý ,,bratr,,. Mikael z Hawaie, který je pro mě opravdová inspirace. Natočil film o jeho spirituální cestě, věnuje breathworku, má workshopy po celém světě, tvoří spirituální šperky, hraje na nástroje. Když jsem se s tímto člověkem seznámil, cítil jsem, že se můžu naučit spousty věcí. Rozhodli jsme se, že pro něj natočím video k jeho šperkům. Protože měl velký dům plný nejrůznějších krystalů, mandal a věcí, které jsem nikdy předtím neviděl mi nabídl, že u něj můžu nějakou dobu zůstat.

O mém příběhu s domy, workshopech a videích se pak dozvěděla taky Akasha, což je místo, které funguje jako spirituální centrum, kde se pořádají nejrůznější akce, festivaly, tance, přednášky. Kolem pomalu staví malé eco domy z bambusy a já dostal nabídku, pokud natočím jednu prezentaci o zákonu přitažlivosti, můžu být dvě noci v tomto domě z bambusu. Do toho také přijela moje sestra, takže jsme se měli nádherné ubytování.

Tím, že jsem předtím bydlel 5 měsíců s balinéskou rodinou v jejich domě, jsem měl také kontakty na místní lidi. V tu dobu kdy jsem tam bydlel, Made stavěl další dům, který se chystal pronajímat. Dům zrovna dostavěl, ale protože neměl zkušenosti s pronajímáním, nabídl mi že tam můžu zůstat a říct mu, co by se dalo zlepšit.

Když jsem si pak ten příběh celý shrnul, uvědomil jsem si, že jsem dělal jednu velkou chybu neustále. Vždy jsem si přál, ať mám dům zadarmo. Tím pádem jsem dával vesmíru najevo, že nemám peníze na nájem. A tak mi sice fungovalo přitahování domů, ale já celé tři měsíce neměl hojnost na to, abych si mohl nějaký dům pronajmout. Teď už vím, že přát si zadarmo určitě není ta cesta, kterou bych si chtěl věci přitahovat.

Pin It on Pinterest

Share This