SPIRITUALITA A ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI – objev svůj vnitřní svět

Cítíš, že chceš něco ve svém životě změnit? Chceš se stát vědomým tvůrcem své reality? Vše je možné!

Život je o tom, aby se člověk neustále posouval a učil rozumět sám sobě. Každý z nás má sobě jedinečný potenciál, který když objeví, může mu otevřít dveře do života, o kterém se mu ani nesnilo. Když člověk začne pracovat sám na sobě, přijme se takový jaký je a nastaví směr, kterým cítí, že má jít, vydává se na cestu sebepoznání. Najednou se přestane soustředit na lidi kolem, začne vnímat více jak se cítí a na co myslí, co ho ovlivňuje, vezme život do svých rukou. Jednoduše řečeno, když je člověk sám sebou a následuje své srdce, život se stane opravdovým dobrodružstvím, kde slovo nemožné přestává existovat. VŠE JE MOŽNÉ!

Najdi a následuj svou vášeň

Při naší spolupráci podrobně probíráme všechny aspekty života od vztahů, přes práci až po zdravý životní styl.  Má práce spočívá v zrcadlení druhé osoby a naslouchání. Coaching probíhá formou online konzultací nebo osobně při pobytu Bali, kdy se bavíme o smyslu života, snech, cílech a nebo o čemkoliv, co momentálně řešíš. Upravujeme tvé vnitřní nastavení, jak přemýšlet, jak se cítit, jak si představovat nebo jak vybudovat víru sám v sebe a zlepšit si své sebevědomí, takk, aby jsi se dostal/a do své vysněné reality a dosáhl/a balance v každém aspektu tvého života. Tato práce je velice osobní a hluboká. Často také pracujeme na traumatech z dětství. Celkově jde o to vybudovat víru sám v sebe, mít se rád a uvěřit tomu, že můžeme opravdu vše, co jsi představíme a že jsme tvůrci vlastního života.

Nejvíc ze všeho si vážím zkušenosti a vybudování vztahů s lidmi, kteří se rozhodl pro tuto hlubokou osobní práci sami na sobě. Ve většině případů se z klientů stávají přátelé. Mé několikaleté zkušenosti ohledně coachingu, vděčím spousty lidem, coachům, přátelům a mentorům z celého světa, jež jsem na své cestě sebepoznání potkal a mohl se naučit nejrůznějších poznatků. Protože jsem zažil, jak moc efektivní práce na sobě je, šířím vše, co jsem se naučil dále a pomáhám druhým lidem s čistým záměrem.

Hodinová session

1.500,-

Měsíční coachingový program

6.000,-/měsíčně

Transformační pobyt na Bali

od 25.000,-

Než jsem začala pracovat s Ondrou, neměla jsem ráda sama sebe (ač jsem si to nepřiznávala) a měla jsem za to,

že až udělám šťastné všechny kolem sebe, pak budu šťastná i já. Díky dvou a půl letému coachingu jsem prošla

velkou změnou, po cestě jsem nesčetněkrát spadla a chtěla to vzdát ale Ondra mě dokázal vždy povzbudit a motivovat k tomu vstát a jít dál. Dnes jsem konečně našla svůj vnitřní klid, miluju sama sebe a to vše se i zrcadlí do světa okolo mě. Děkuju Ondrovi za to, kým dnes jsem. Pokud jen trochu cítíš, že chceš ve svém životě něco změnit, Ondra je ten pravý člověk na kterého se obrátit.

Andrea Šťastná

Jsem vděčná Ondřejovi za jeho čas a energii, kterou mi věnuje při coachingu. Je 100% přítomný, všímavý a dává mi prostor se plně vyjádřit.  

Ondřej je nezávislá osoba, se kterou mohu vše prodiskutovat, bez zbytečných rozsudků a negativní kritiky.

Na začátku jsem měla trochu obavy, že náš velký věkový rozdíl (skoro 20 let) a skála životních zkušeností nám bude stát překážkou. Pravda je opakem.

Naše coachingy rozhovory mi dávají motivaci k dalšímu kroku, k uskutečnění svých plánů a cílů. Vzniká určité momentum udělat to, co jsem slíbila a být zodpovědností vůči sama sobě.

Opravdu se těším na naše týdenní coachingové virtuální “setkáni”.

Monika Zampa

Po absolvování session jsem se cítila stokrát lépe, našla odpovědi na to co opravdu chci dělat, co mě baví a na čem chci pracovat.

Bylo to velice příjemné a jsem vděčná za tuto příležitost. Věřím že se naše cesty ještě shledají v pravý čas na pravém místě.

Děkuji za vše

 

Kateřina Pospíšilová

Workshopy a prezentace

O spiritualitě, zákonu přitažlivosti a cestování, mluvím také na festivalech a veřejných akcích. Pokud máte zájem o přednášku nebo workshop, prosím kontaktuje mě přes kontaktní formulář.

Reference

refresher.cz

V dnešní době není cestování jen výsadou bohatých či privilegovaných, ale do exotických rájů může vyrazit téměř každý, kdo umí šetřit, protože letenky už nejsou ani zdaleka tak drahé, jako bývaly. Ne všichni však preferují běžnou dovolenou, ale rádi se vydají trochu dobrodružnější cestou. Jedním z takových dobrodruhů je Ondřej Lakomý ze Šumperka…

Pin It on Pinterest

Share This