Coaching

„Ten moment, kdy si uvědomíš, že Ty sám si tvoříš svoji realitu a je jen na Tobě, jaký život prožiješ.“

Odkoučovaných hodin
0 +
lidí, kteří prošli coachingem
0 +
let cestování po světě na základě seberozvoje
0
VYBUDOVÁNÍ ÚSPĚŠNÉHO PROJEKTU, KTERÝ POMÁHÁ LIDEM A ZÁROVEŇ VYDĚLÁVÁ PENÍZE
0 x
Při coachingu se potkávám s lidmi z nejrůznějších sfér, kteří necítí vnitřní naplnění. Někdy to jsou lidé, kteří dosáhli materiálního bohatství, ale necítí se šťastní. Někdy naopak ti, kteří mají svou vizi, ale neví jak ji uchopit tak, aby se postupem času stala jejich realitou. Jindy to jsou lidé, kteří neví kudy v životě jít a tak hledají směr a nebo činnost, která by je naplňovala. Všichni ale mají jednu společnou věc. Chtějí poznat sami sebe a být v životě šťastní.

Osobně věřím, že každý máme odpovědi sami v sobě.
A v tom také spočívá má spolupráce s ostatními.

a proč zrovna coaching?

Coaching změnil můj život.

Možná stejně jako u Tebe, se u mě objevila touha něco změnit. Psal se rok 2013, pracoval jsem jako číšník v Německu, pracoval jsem 12 hodin denně, 6 dní v týdnu a říkal jsem si, že přece ten život musí jít žít jinak. Ale netušil jsem co změnit.
Začal jsem číst knížky osobního rozvoje, dívat se na nejrůznější videa a filmy, až jsem jednou narazil na svého kouče. Od té doby jsem tomu všemu dal nějakou strukturu, měl jsem někoho kdo mě podpořil v mých snech, byl tam někdo komu jsem se zavázal, že ty věci, které chci opravdu udělám.
Svého kouče mám dodnes.

Na základě mé vášně a toho co opravdu dělám s láskou jsem vybudoval úspěšný projekt ECSTATIC DANCE a i díky tomu můžu lidem ukázat, že živit se něčím, co nás baví a zároveň tím pomáhat lidem je MOŽNÉ.
Stačí k tomu jen správný mindset, poznat sám sebe, obklopit se správnými lidmi a mít chuť něco změnit.
Živit se něčím, co opravdu děláme s láskou je pro mě ten největší dar.

Balíčky

měsíční spolupráce

4 SESSIONS/JEDNOU TÝDNĚ

úvodní call 20 minut, 6 hodin coachingu, nahrávka z každé session, přehledný výpis z každé session, dokument s technikami, garance osobní změny

8.000,- Kč ( 1.150,-/hodina mého času)

OBLÍBENÉ

3 MěSíční Spolupráce

12 SESSIONS + 2 ZDARMA

úvodní call 20 minut, 18 hodin coachingu + 3 hodiny zdarma, nahrávka z každé session, přehledný výpis z každé session, dokument s technikami, 3 emergency calls, garance osobní změny, možnost placení na 2 splátky

24.000,- Kč (1.050,-/hodina mého času)

6 MĚSÍČNÍ SPOLUPRÁCE

24 SESSIONS + 4 ZDARMA

úvodní call 20 minut, 36 hodin coachingu + 6 hodin zdarma, nahrávka z každé session, přehledný výpis z každé session, dokument s technikami, 6 emergency calls , garance osobní změny, možnost placení na 4 splátky

48.000,- Kč (960,-/hodina mého času)

měsíční spolupráce

4 SESSIONS/JEDNOU TÝDNĚ

10.000,- Kč

( 1.320,-/hodina mého času)

OBLÍBENÉ

3 MěSíční Spolupráce

12 SESSIONS + 2 ZDARMA

30.000,- Kč

(1.200,-/hodina mého času)

6 MĚSÍČNÍ SPOLUPRÁCE

24 SESSIONS + 4 ZDARMA

60.000,- Kč

(1.100,-/hodina mého času)

Pokud Vás má práce zaujala a máte zájem o komplexnější přístup, je možné se individuálně domluvit na několikadenní, mnohem intenzivnější program jako například Jakub.
Abych Vám mohl naplno věnovat svoji energii,
je aktuální kapacita maximálně 7 lidí
Zaplněná kapacita       5/7
Při práci s lidmi se často setkávám s tím, že lidé nemají ve svém okolí podobně naladěné lidi, se kterými by se mohli o podobných věcech bavit.
Proto také pořádám jednou do měsíce společný call zdarma, kde se bavíme o hlubších tématech a člověk má možnost potkat podobně naladěné lidi a s někým se propojit.

FAQ

Často kladené dotazy

Coaching probíhá formou online konzultací nebo osobně, kdy se bavíme o smyslu života, snech, cílech a nebo o čemkoliv, co momentálně řešíš. Upravujeme tvé vnitřní nastavení, jak přemýšlet, jak se cítit, jak si vizualizovat nebo jak vybudovat víru sám v sebe a zlepšit si své sebevědomí, tak, aby ses dostal/a do své vysněné reality a dosáhl/a rovnováhy v každém aspektu tvého života. Tato práce je velice osobní a hluboká. Celkově jde o to vybudovat víru sám v sebe, mít se rád a uvěřit tomu, že můžeme opravdu vše, co si představíme a že jsme tvůrci vlastního života.
Každý člověk má jiný cíl. Celkový cíl je najít tvůj potenciál, který je v každém z nás a rozvíjet ho. Převést naše vize do naší reality a nebo pokud nemáš vizi, tak ji nejdříve najít.

Jedna session trvá 1 hodinu a 30 minut. 

To je velice individuální. Někoho jsem coachoval měsíc a někoho 2 a půl roku. Záleží na tom v jaké fázi se momentálně nacházíš. Mým cílem je aby jsi se naučil fungovat ve svém každodenním životě způsobem, který ti přináší progres a daří se ti plnit své cíle aniž by bylo potřeba coachingu.

Pro každého kdo cítí, že by se chtěl posunout nebo ve svém životě něco zlepšit.

Můj ideální klient je člověk, který má touhu na sobě pracovat. Velkou výhodou je když se už nějakou dobu věnuje osobnímu rozvoji. I když by jen začínal, už jen to, že je osobní rozvoj v jeho životě, je známkou toho, že chce něco změnit.