JAK JSEM SE DOSTAL
NA SPIRITUÁLNÍ CESTU

JAK JSEM SE DOSTAL NA SPIRITUÁLNÍ CESTU

Když jsem v roce 2013 objevil dokument „The secret“ a poprvé uslyšel o zákonu přitažlivosti, hned jsem věděl, že se tohle téma stane moji vášní.
Začal jsem studovat nejrůznější informace z internetu, číst knihy a experimentovat. Udělal jsem svůj první visionboard (nástěnku snů), napsal si všechny svá přání, začal s afirmacemi a vizualizacemi.
V té době jsem byl také vášnivý pokerový hráč a mým snem bylo hrát poker na mistrovství světa v Las Vegas. Trávil jsem téměř každý den hraním karet. Také jsem natáčel videa z různých akcí, svateb a podobně.
Když se mi začala plnit malá přání z visionboardu, stal se naprostý zázrak a já dostal nabídku letět na tři týdny natáčet dokument o mayské civilizaci do střední Ameriky.
Byl jsem opravdu vděčný a dnem, kdy jsem odletěl do střední Ameriky se naprosto změnil můj život.
Ze tří týdnů se nakonec stalo dva a půl roku. Zmeškal jsem své letadlo zpět do Češka a spontánně zůstal v Guatemale, kde jsem se poprvé setkal se slovem spiritualita.
Potkával jsem lidi, kteří meditují, dělají jógu, zdravě jí a mluví o věcech jako jsou energie, vesmír, atd. Ze začátku jsem jim vůbec nerozuměl. Po 4 měsících v Guatemale se stal další zázrak a já se dostal na své vysněné místo – světový šampionát v Las Vegas.
Po 14 dnech jsem Vegas opustil se slzami v očích a uvědoměním si, že poker není má cesta.
Vydal jsem se na Bali do města Ubud, kde jsem strávil dva roky , které mě naprosto změnily.
V tomto městě jsem objevil nový způsob života a poprvé viděl něco, co jsem nikdy předtím neviděl. Lidé tady ráno chodí tancovat bez toho aniž by byli opilí, jsou tu nejrůznější přednášky, workshopy a velice „powerful“ lidé z celého světa, kteří touto změnou také prošli.
Za tuto změnu jsem nesmírně vděčný mému kamarádovi, mentorovi a spřízněné duši – Peťovi Kotvanovi, který mě na mé hluboké cestě sebepoznání vždy podporoval.
Nyní cestuji po spirituálních komunitách po světě, natáčím videa na téma spiritualita a zákon přitažlivosti, sdílím a přednáším na festivalech, věnuji se osobním konzultacím s lidmi, kteří prochází podobnou změnou.
Mé poslání je být podporou pro lidi, kteří se na tuhle cestu sebepoznání dostávají také a také pro ty kteří už na téhle cestě jsou.
Společně se mnou pracuje skvělý tým a naším záměrem je jednoho dne vytvořit v Česku místo, kde se tihle lidé budou cítit skvěle. Místo kde bude spousty zdravého jídla, jógy, meditací, tance, pozitivních vibrací a lásky. Místo, kde se budeme cítit jako doma.